Sveicam Mātes dienā


18.aprīlī skolā notika karjeras atbalsta grupa vecākiem

20.martā skolā notika 8.,9.klašu skolēnu vecāku sapulce, kura bija veltīta skolēnu karjeras izvēles jautājumiem. Tās noslēgumā skolas karjeras konsultante Maija Kaļiņičenko, sadarbībā ar psiholoģi Jeļenu Mihailovu, vecākiem piedāvāja vairākas atbalsta tikšanās reizes, lai vecāki padalītos savās veiksmēs un ieklausītos citu pieredzē atbalstot savus jauniešus.

Pirmā tikšanās reize notika savstarpēji iepazīstoties un daloties par grūtībām saskarsmē ar pusaudžiem un dalīšanās ar resursiem, kurus vajag izmantot, lai motivētu jauniešus mācībām un sniegtu pozitīvas emocijas, kuras palīdzētu apzināt mērķus un sasniegt nosprausto.

Svarīga atziņa, kura iegūta tiekoties, ka tikai sadarbībā ir plašāka informācija par pieejamiem resursiem, kā arī svarīgs atbalsta plecs. Noslēgumā tika apzināta nākošās tikšanās tēma, kā arī sniegta atgriezeniskā saite par tikšanos.

Nākošā tikšanās paredzēta 8.maijā.

 


Skolēnu darbs vasarā


4.aprīlis-Ēnu diena

Kāpēc piedalīties Ēnu dienā, kura šogad

notiek 4. aprīlī?

1. Tā ir iespēja apmeklēt kādu darba vietu un sarunāto stundu garumā vērot interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu;

2. Ēnu diena ir skolēnu pieprasītākā Junior Achievement programma un katru gadu ēnot (kopš 2001.gada)

vēlas doties vairāki tūkstoši skolēnu visā Latvijā;

3. Var gūt priekšstatu par profesiju, kuru izvēlas ēnot, jo var uzdot jautājumus, iepazīt vidi;

4. Var izpētīt sevi interesējošās nozares, noskaidrot, ar ko šāda darba ikdienā nākas saskarties, lai aiztaupītu sev vilšanos un nepatīkamus pārsteigumus nākotnē;

5. Piedalīties Ēnu dienā var no 1.-12.klasei!

6. Un kāpēc nepiedalīties, ja var piedalīties!

Lai izmantotu Tev veltīto laiku lietderīgi un savā Ēnu dienā iegūtu pēc iespējas vairāk, rūpīgi pārdomā, ko vēlies uzzināt.

 


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10