Valodiņa 2023

17.februārī mūsu skolu pārstāvēt izteiksmīgās runas konkursā “Valodiņa 2023” devās trīs mūsu skolas skolēni. Konkurss norisinājās Padures pamatskolā. Konkursam “Valodiņa” šogad apritēja divdesmitais gads. Konkursā piedalījās 70 labākie dzejoļu deklamētāji no daudzām Latvijas skolām. Konkursa dalībniekus profesionāli vērtēja uzaicinātā žūrija – Dienvidkurzemes novada domes pārstāve Eva Mahta, mūziķis Jānis Buķelis un bijušais Padures pamatskolas direktors Linards Tiļugs. Žūrija konkursantu sniegumu vērtēja paceļot un parādot sirsniņas (maksimāli 10). Mūsu skolēni tika novērtēti ar 8 sirsniņām . Par piedalīšanos un labu sniegumu katrs saņēma dāvanas un diplomus. Konkursa noslēgumā mūziķis Jānis Buķelis kopā ar Linardu Tiļugu sniedza nelielu koncertu, atskaņojot grupas “Līvi” populārākās dziesmas.

 

 


eTwinning projekts “Christmas card excange 2022”

No 2022.gada novembra līdz 2023.gada janvārim mūsu skolēni iesaistījās Ziemassvētku kartiņu apmaiņas projektā. Projekta ietvaros 10 Eiropas dalībvalstis savā starpā apmainījās ar pašgatavotām kartiņām, kurās bija ierakstīts novēlējums angļu un dzimtajā valodā. Kartiņas tika izsūtītas ar pasta starpniecību. Saņemtās kartiņas tika aplūkotas un tulkotas angļu valodas stundās. Kā arī projekta laikā skolēni iepazīstināja citus dalībniekus ar savas skolas Ziemassvētku tradīcijām, daloties ar klases dekorēšanas, piparkūku cepšanas un citām svētku aktivitāšu fotogrāfijām.

 

Mūsu izgatavotās kartiņas:

 

Saņemtās kartiņas:


Projekta “Proud to teach all” dalībnieku tikšanās portugālē

Porto Politehniskā institūta Izglītības fakultātē (Portugāle) oktobrī notika projekta “ProuD to Teach All” dalībnieku tikšanās. Trijās dienās 12 skolotāji – treneri no 5 valstīm – Beļģijas, Nīderlandes, Portugāles, Lielbritānijas un Latvijas iesaistījās sarunās, diskusijās par iekļaujošo izglītību, veica dažādus  praktiskos uzdevumus un apmeklēja izglītības iestādes. Tikšanās laikā daudz tika runāts par pedagogu profesionālo sadarbību katra skolēna izaugsmei. Šajā tikšanās reizē piedalījās arī Liepājas Līvupes pamatskolas – attīstības centra pedagogs Līga Jansone un Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolas sociālais pedagogs Dace Liepa.

 


Projekta "ProuD to Teach All" dalībnieku tikšanās

No 7.-9.jūnijam “ProuD To Teach All” projekta ietvaros Liepājā viesojās skolotāji no piecām Eiropas valstīm – Beļģijas, Latvijas, Portugāles, Nīderlandes un Lielbritānijas.

 

 “ProuD To Teach All” (Nr 2020-1-BE02-KA201-074764) ir vērienīgs, starptautisks iekļaujošās izglītības projekts, kas izstrādāts ar mērķi veicināt skolotāju un skolu vadītāju efektīvu sadarbību darbā ar dažādu sociālo grupu pārstāvjiem. Projektā tiek aktualizēta dažādu sociālo grupu izglītojamo vajadzību iekļaušana un piemērošana izglītības sistēmā, kā arī iekļaujošas mācību vides nodrošināšana. Projektu finansē Eiropas Komisijas Erasmus+ programma, tā norise ir plānota līdz 2023. gadam. 

 

Projekta dalībniekiem notika teorētiskas sesijas, bija Liepājas Līvupes pamatskolas un Oskara Kalpaka 15. vidusskolas apmeklējumi, lai iepazītos ar iekļaujošo izglītību praksē. 8.jūnijā projekta dalībnieki apmeklēja Liepājas Līvupes pamatskolu – attīstības centru, viesošanās laikā pedagogi iepazinās ar skolas vidi, iekārtojumu, dažādiem mācību materiāliem. Īpašu prieku viesiem sagādāja praktiska darbošanās darbnīcās.

 

 

 

 


1 2 3