Interneta resursu izmantošana mācību procesā

26. janvārī Liepājas Līvupes pamatskola – attīstības centrs organizēja izglītojamo likumiskajiem pārstāvjiem izglītojošu nodarbību “Interneta resursu izmantošana mācību procesā”. Nodarbības laikā tika aktualizēta jēgpilna interneta lietošana viedierīcēs, uzsverot, ka izvēloties izglītojošu saturu, tiek veicināta bērna attīstība. Tika pārrunāti viedierīču plusi un mīnusi, optimāls viedierīču izmantošanas laiks atbilstoši bērna vecumam. Skolotāji dalījās arī ar pašu izveidotu IKT rīku sarakstu, kurā ir dažādas tīmekļa vietnes, kas izmantojamas mācību procesā. Neizpalika arī praktiska darbošanās, izglītojamo vecāki pārbaudīja savas zināšanas par tematiem “Salikteņi” latviešu valodā un “Augļu koki un krūmi” dabaszinībās.